Veronika Arichteva: Konec kvůli těhotenství

Fanoušci oblíbené herečky budou plakat! Podle všeho Veronika Arichteva (32) brzy opustí filmovou a seriálovou scénu. Udělala zásadní rozhodnutí, se kterým dlouho otálela! To je ale překvapení!

Hvězda seriálu První republika, Vronika Arichteva dlouho říkala, že by chtěla děťátko, ale nechce si nechat ujít skvělé pracovní nabídky, které se na ni hrnou ze všech stran.

Také vás může zajímat ...

A tak dosud dávala přednost kariéře. A i když se se svým manželem, režisérem Biserem Arichtevem (42) konečně dohodla, že už rodinu založí, přišla StarDance a velké rozhodování. Zúčastnit se, či ne? Opět Veronika zvolila práci.

Nyní ale už prý přišlo definitivní rozhodnutí – na prvním místě dítě, děj se co děj. „Rozhodli jsme se, že letos už na tom opravdu zapracujem. Zajímavé nabídky sice přicházejí pořád, ale už se nenechám zlákat,“ nechala se slyšet herečka.

A šušká se, že by už mohla být dokonce v jiném stavu. „Nedivila bych se, kdyby se jim to povedlo hned napoprvé,“ říká známá seriálové a filmové hvězdy. Tomu, že se něco děje, napovídá i volno v jejím diáři.

Po natáčení snímku Narušitel, který nyní přichází do kin, už nemá v databázi žádné další plánované filmy a prý se nechystá ani do seriálu. Že si dělá nyní prostor na mateřství, je zřejmé. Jak ale známe herečku, je nám jasné, že hned až se oklepe z šestinedělí, opět naskočí do pracovního kolotoče.

Nebo to bude jinak? Uvidíme. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...