Veronika Arichteva: Nevěra s tanečníkem?

1Hvězda První republiky, Veronika Arichteva (32) má nejspíš našlápnuto na pořádný problém. Dosud působila jako oddaná manželka, která žije pro rodinu. Už pět let je vdaná za režiséra Bisera A. Arichteva (41), s nímž dokonce měla vážně uvažovat o miminku.

Nejpíš by byla už těhotná, nebýt nabídky účinkování v soutěži StarDance, kde nyní tancuje. „Je to víc než půl roku, kdy jsem zvažovala, jestli se pokoušet o miminko, nebo o tanec,“ říkala. Navíc se obávala, že tréninky nezvládne, protože je prý taneční antitalent.

Také vás může zajímat ...

„Radši bych byla máma, než si stoupla v přímým přenosu před lidi s něčím, co vůbec neovládám,“ stěžovala si. Zvítězila ale televize a její život se ubírá úplně jiným směrem. Jejím tanečním partnerem se stal profesionál Michal Necpál.

A zdá se, že si dvojice velmi padla do oka. Ačkoli Veronice podle jejích slov jdou taneční sestavy z těžka, Necpál s ní má svatou trpělivost a když něco nejde, obrátí to v legraci. A skoro to vypadá, že k sobě mají blízko až příliš.

Šušká se totiž, že je mezi nimi více než přátelství. „Slyšela jsem, že spolu něco mají,“ šíří se v širokém okolí televizního štábu. Skutečně to mezi herečkou a tanečníkem hříšně zajiskřilo? Nebo jde jen o bezvýznamné klepy? Je snad něco pravdy na řečech, které o Arichtevě kolují, že je to nespoutaná dračice?

Ačkoli herečka působí docela nenápadně a nejraději nosí džíny a kecky a někdy vyrazí i do společnosti v obyčejném pleteném svetru, údalně je velmi náruživou ženou, která ráda koketuje s muži.

Podle některých by měla být až posedlá sexem. Jiní ale zase oponují tím, že jí měl jednou Architev vyčítat zanedbávání manželských povinností. Jak je to tedy doopravdy? Herečka Architeva s tanečníkem Necpálem spolu intenzivně trénují už více než dva měsíce.

Vídají se každý den i několik hodin. Možná spolu tráví více času než se svými vlastními partnery. Přerostl snad pracovní vztah v milenecký? Nebylo by to poprvé, kdy se ve StarDance dali taneční partneři dohromady.

Například Jitka Čvančarová (40) to s tanečníkem ze StarDance Petrem Čadkem (39) dotáhla až k oltáři a dnes vychovávají dvě děti. Jenomže v případě vdané Veroniky hrozí velký průšvih. Takový špás by ji mohl stát rozbité manželství! .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...