Veronika Arichteva: Riskuje veřejné zhroucení

Když si většina žen stoupne na váhu a zjistí, že pár kilo je dole, je to důvod k radosti. Herečka VERONIKA ARICHTEVA (32) má ale v poslední době opačný problém.

Zapomíná odpočívat

Také vás může zajímat ...

Pustila se s takovou vervou do tréninku na StarDance, až se zdá, že to trochu přepískla. Napřed to vypadalo, že tříměsíční tvrdá dřina před zahájením soutěže přinesla kýžené ovoce. Ručička váhy ukazovala o pět kilo méně. Ale pokles váhy se dál ne a ne zastavit a herečka už z toho začíná být nervózní.

Maká a nebezpečně hubne

Během soutěže se ze sebe pořád snaží vydat to nejlepší. A jakkoliv se může radovat z pevné, štíhlé postavy, její nepříjemné pocity pramení z absolutního nedostatku energie. Zřejmě zapomněla na to, co by jí řekl každý sportovec, že při zvýšeném výdeji energie musí tělu víc dávat. Měla by to rychle napravit, jinak se snadno může před kamerami zhroutit!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...