Veronika Arichteva: Těhotenské nářky

Hvězda seriálu Slunečná Veronika Arichteva už ví, že těhotenství je sice nejkrásnějším obdobím v životě každé ženy, ale zároveň, jak se říká, pěkně o nervy.

Kulatící se bříško, přibývající kilogramy, do toho žhavé letní počasí, a když se přidá zástup zvědavců, kteří kladou nevhodné otázky, nastávající maminku z toho až bolí hlava. Myslím, že nastal čas si vypsat pár zásadních vět, co neříkat těhotným,“ konstatuje manželka režiséra Bisera Arichteva (43). „Počkej, až ti to mega břicho popraská.

Také vás může zajímat ...

Těch strií se už nikdy nezbavíš,“ tak zní věta, kterou sdělí těhotné mladé ženě jen rozený hulvát a neotesanec. Není společenské také poukazovat na to, jak velké má dotyčná bříško, tázat se, zda nečeká náhodou dvojčata anebo zda, vzhledem k hmotnosti břicha, nebude rodit už hned zítra.

Zakazují se i varování typu: „Teď máš klid, ale počkej, až se to narodí, pak to bude strašný!“ Nemělo by se ani poukazovat na to, že bříško je naopak malé: „No to jsi teda moc nepřibrala, to není dobrý pro dítě, nemá se z čeho vyvíjet.“ Takže až Veroniku potkáte, víte, na co se nemáte ptát, pokud nechcete nastávající mamince zcela zkazit náladu. A nikdy jí nezakazujte kávu.

Jedna přece nemůže škodit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...