Veronika Arichteva: Vídá se s tanečníkem?

Nejednou se stalo, že taneční partneři ze soutěže StarDance po soutěži tvořili pár. Čeká snad stejný osud Veroniku Arichtevu (32) a jejího tanečního partnera Michala Necpála (31)? V soutěži si byl pár velmi blízký, a když byli někde spatřeni spolu, jiskry létaly vzduchem.

Veroničin manžel Biser Arichtev (42) po celou dobu soutěže tvrdil, že Necpála nebere jako soka, jelikož si je svou ženou jistý. Nemluvilo z něj však přehnané sebevědomí?

Také vás může zajímat ...

Měl by si dát pozor

Veroničin manžel by měl být na pozoru, jelikož je možné, že se pár bude stýkat i po skončení soutěže. Jejich blízcí přátelé a také ostatní účastníci StarDance potvrdili, že Veronika a Michal si skutečně padli do noty. Navíc jsou oba sympatičtí a krásně se k sobě hodí. Vzejde z tohoto tajemného tanečního vztahu do budoucna snad něco víc?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama