Veronika Freimanová: Děsí se, že bude jako její bývalý?

Herečku Veroniku Freimanovou (62), kterou jsme mohli naposledy vidět v seriálu Modrý kód, její exmanžel Jaromír Brabec (63) opustil a začal si s jinou ženou. Veronika je znovu vdaná, ale na naprosté štěstí to nevypadá.

Když Veroniku Freimanovou (62) drsně opustil její bývalý, říkalo se, že to bylo kvůli Olze Menzelové (39), se kterou si pořídil dítě. Když ale informace o tom, že měl být Jaromír Brabec (63) Freimanové nevěrný prosákla na veřejnost, raději předstírala, že už se jí to vlastně netýká.

„Náš vztah neskončil tím, co bylo v novinách minulý rok,“ přesvědčuje herečka. „To, co následovalo, byl truc.“ Prozradila tak, že se jí Brabec poměrem s manželkou Jiřího Menzela (79) asi pomstil za rozchod, o kterém ale nechtěla víc prozradit. Proto také dlouho odmítala vázat se na nového muže. Ten bývalý jí ublížil až dost.

Také vás může zajímat ...

Svatba všechno zkazí

Svatbu razantně odmítala, i když nakonec se její současný manžel, architekt Vladimír Bouček (61) dočkal. Nedůvěra k mužům ale jejich lásku stejně poznamenala. „Říkávala jsem, že mám tak špatnou zkušenost, až jsem získala pocit, že když člověk na vztah dostane úřední glejt, všechno se to zkazí,“ je přesvědčená Freimanová.

Bojí se, že by ji mohl její současný muž zklamat stejně, jako Brabec?

Mladší už nebude

Herečka má úzký vztah s dcerami Terezou (29) a Markétou (19), na které se po rozvodu upnula. Jsou také její jedinou jistotou, kdyby jí manželství opět zkrachovalo. Možná už Freimanová začíná řešit věk. Že by nakonec překonala strach z opětovného zklamání a vdala se jen proto, aby na stará kolena nebyla sama?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...