Veronika Freimanová: Nic se nemá přehánět!

Čemu se herečka obloukem vyhýbá?

S manželem si nejvíc odpočine prý daleko od lidí!

Přesně tím se řídí VERONIKA FREIMANOVÁ (61), která vypadá ve svém věku naprosto úžasně. Sympatická herečka má svůj osvědčený recept. „Zdravá strava, to je oč tu běží,“ vysvětluje a dodává, že to ale rozhodně nepřehání. „Někdy si dám klidně i něco hodně sladkého a pak to prostě odskáču, ale vyhýbám se mastným jídlům,“ svěřila se.

Podle herečky je důležité nejen zdravě jíst, ale také hodně spát a relaxovat. „S manželem si nejvíc odpočineme, když jsme spolu a daleko od lidí,“ tvrdí herečka, která prožívá momentálně šťastné období. „Obě mé dcery přežily zdárně pubertu.

Tereza podniká, mladší Markéta studuje v Anglii antropologii a archeologii a já mám báječného muže,“ uzavírá Freimanová.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...