Veronika Gajerová: Dluhy rostou! Co si počne?

Asi chyběla ve škole v hodině literatury, kdy paní učitelka hovořila o přelomovém románu Boženy Němcové Babička. Protože právě babička tu říká Barunce, když se jí nechtělo sehnout se na dvorku pro husí pírko: „Dobrá hospodyňka pro pírko i přes plot skočí.“

Po uši zadlužená Veronika Gajerová zacházela, jak se zdá, s majetkem naopak poněkud lehkomyslně. Podle důvěryhodného zdroje se o své pohledávky přihlásilo jedenačtyřicet věřitelů, kteří údajně požadují neuvěřitelnou sumu. Čtyři a tři čtvrtě milionu korun. Veronika požádala o oddlužení, a tak záležitost převzal insolvenční správce, který nyní čelí další žalobě.

Také vás může zajímat ...

Jeden z věřitelů se domáhá daleko vyšší částky, než mu byla přiznána. Nelze tedy vyloučit, že hereččin dluh naroste o další stovky tisíc korun. Gajerová dlouho působila v Ordinaci v růžové zahradě, kde představovala sestru Pantoflíčkovou.

Tam si musela vydělat bez přehánění miliony. Kam se poděly, ví jen ona. Argumentuje tím, že to měla coby opuštěná žena se dvěma dětmi složité. Problémy podle ní začaly, když od ní utekl režisér Petr Kracik (62).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama