Veronika Gajerová: Jako puberťačka

Není žádným tajemstvím, že herečka VERONIKA GAJEROVÁ (55) chodí s přítelem, který je o 14 let mladší. Jenže ne všichni to dokážou pochopit. Mnohé její kamarádky jí takový vztah vymlouvají. Připravují ji na to, že ji její koloušek určitě jednoho dne opustí. Ona má ale svou hlavu a dobře ví, jak to s přítelem ve vztahu mají. „V tom vztahu jsem spíš puberťák já. Jde o to, jak si sednete lidsky.

O věk nejde!“ Herečka zastává názor, že když si partneři, nehledě na věk, mají co říct, není důvod se nad ničím nijak zamýšlet či pozastavovat.

Také vás může zajímat ...

Nic ji nepřekvapí

Protože dlouhé roky dabovala vyzývavou a sexuchtivou Samanthu v Sexu ve městě, dobře ví, že ve vztahu mezi mužem a ženou je možné naprosto vše. „Člověk si to má užívat a má se chovat tak, jak se cítí.“ A Gajerová se rozhodně na svůj věk necítí. Chce si užívat i za cenu toho,že bude čelit výčitkám. Anebo jí kamarádky jen závidí, že má mladšího muže?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...