Veronika Gajerová láká na bujné vnady

Chce sbalit chlapa?

Setkání s herci a tvùrci bøeznových premiér Kdo se bojí Virginie Woolfové? a Bylo nás pìt se uskuteènilo 5. 3. 2014 v pražském Divadle Rokoko.

Bývalá hvězda Ordinace v růžové zahradě VERONIKA GAJEROVÁ (53) se neváhala kvůli přilákání diváků na vánoční představení v Městských divadlech pražských odhalit. Jako pouták nafotila odvážné snímky, na nichž pózuje v sexy šatech a síťovaných punčocháčích pod vánočním stromečkem.

Herečka se do toho pustila hlavně proto, že i po padesátce má výstavní postavu, s kterou by byla škoda se nepochlubit. „S dietami to nemá nic společného. Je to všechno o psychice,“ vysvětluje sympatická herečka, čemu vděčí za svůj znovu nabitý perfektní vzhled.

A1
Neuvěřitelně jí to sekne.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...