Veronika Gajerová: Nutně potřebuje práci

Kdo by neznal Veroniku Gajerovou! Zazářila v Ordinaci v růžové zahradě jako zdravotní sestra Pantoflíčková, zároveň je hvězdou Městských divadel pražských.

Tam si však majlant nevydělá. V seriálu ano, ale sympatická herečka patrně, jak se lidově říká, neudrží korunu. A dluhy jí, jak známo, podrazily nohy.

Také vás může zajímat ...

Údajně se vyšplhaly k několika milionům, a koronavirová pandemie, kdy za nouzového stavu herci nezavadili o práci, tomu nasadila korunu. Herečka vysvětluje, že její finanční nouzi zavinil fakt, že jí před lety utekl partner Petr Kracik (62) a ona zůstala se dvěma dětmi sama.

Šeptá se však, že šetrná hospodyňka to zrovna není. Teď se nebohá blondýnka třepe v dluhové pasti a shání práci, jak se dá. „Snaží se po všech známých sehnat nějakou práci navíc.

Ale žádné natáčení se jí nerýsuje,“ řekl zdroj z jejího okolí. Veronika by potřebovala roli v seriálu, tam se vydělávají velké peníze. Držíme palce, aby jí štěstěna byla nakloněna.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...