Veronika Gajerová: Osobní bankrot ji nezlomí

Někdejší hvězda Ordinace v růžové zahradě asi nebude příkladnou hospodyňkou. Je veřejným tajemstvím, že splácí dluhy blížící se pěti milionům korun.

V roli zdravotní sestry Zuzany Pantoflíčkové si v Ordinaci vydělala majlant, neboť známí herci zpravidla dostávají deset až patnáct tisíc korun za natáčecí den.

Také vás může zajímat ...

Kde ty peníze jsou, ví jen ona. Nyní splácí jako mourovatá, a to jí ještě hrozilo zvýšení dlužné částky o více než tři sta tisíc korun. Insolvenční soud naštěstí žalobu jisté firmy, jedné z mnoha, od níž si herečka půjčila, zamítl, neuznal pokuty vzniklé poté, co blondýnka vyhlásila osobní bankrot.

Do dluhové pasti se dostala v době, kdy jí utekl manžel, režisér Petr Kracik (62), a ona zůstala se dvěma dětmi sama. „Kdo mě má rád, tak mě bude mít rád pořád, protože ví, jaká jsem. Nechtěla bych, abych z toho vylezla jako nějaký zloduch. Musím být lvice, hlavně mě to nesmí položit,“ říká Veronika Gajerová.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama