Veronika Gajerová: Terčem kritiky kvůli věku

Už dávno herečka Veronika Gajerová (55) překročila věkovou hranici, kdy by se měla přestat chovat jako puberťačka. Jenže jí právě styl věčně mladé dámy vyhovuje a nechce ho měnit. Ještě k tomu, když chodí s o 14 let mladším partnerem.

Také vás může zajímat ...

Její styl života je ale některým výrazně proti srsti a Veronika kvůli tomu často čelí závistivým pomluvám. „To je to poslední, co řeším. Když to někoho baví…,“ bere to zatím Veronika sportovně. Ví, že pokud je dvěma lidem spolu dobře, pak je věkový rozdíl nepodstatný.

V českém šoubyznisu navíc není zdaleka jedinou ženou, která má mladšího muže a je terčem kritiky. Třeba to, co zažívá Hana Gregorová (65) kvůli svému poměru s Ondřejem Koptíkem (34) je daleko horší.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...