Veronika Jeníková: Chvíle hrůzy

Co je v životě nejdůležitější? To Veronika Jeníková už dobře ví. Herečka, kterou znáte z Ordinace v růžové zahradě či coby „Evičku Tričko“ z filmu Bony a klid, si prožila takové peklo, že se jí z toho ježí vlasy hrůzou.

Obyčejná jízda tramvají se může změnit ve smrtelnou past! Jedním z cestujících, kteří se zranili při srážce pražských tramvají, byl její syn. Podle ní má každý rodič strach, když si syn vyjede poprvé s novým řidičským průkazem.

Také vás může zajímat ...

„Ale nikdo není připraven na to, že se zraní dospělý syn, který vás jede navštívit z Vršovic do Jinonic tramvají,“ říká blondýnka. Mladík si zachránil život díky postřehu a sportovní zdatnosti.

Na zadní plošině včas uskočil před nebrzdící tramvají, která se na něj řítila. Zoufalá matka ho pak hledala po nemocnicích. Nakonec s úlevou zjistila, že má „jen“ roztříštěný nos. Herečka se netají obdivem k lékařům z Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, kteří mladého muže ošetřili.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...