Veronika Kopřivová: Naříká, jak se v USA nadře

Zdůrazňuje, jak se v poslední době nadřela. Zatímco generace jejích maminek či babiček si dřinu představuje například v podobě skládání uhlí či vysilujících zemědělských prací na poli, Veronika Kopřivová to vidí jinak.

Blond bohyně hokejisty Jaromíra Jágra (46) zveřejnila na sociální síti svou fotografii z pláže na slunné Floridě. Zvěčnila se v sexy černých plavkách u palmy. Vysvětlila, že teď konečně odpočívá po několika dnech vysilující práce.

Také vás může zajímat ...

A jakým způsobem plavovlasá modelka pracovala? Dokupovala zásoby pro svůj internetový obchod, vláčela prý plné tašky plédů a triček, což ji unavilo a vyčerpalo. Proto si štíhlá blondýnka naordinovala několik týdnů volna – aby se vzpamatovala.

Lítání po obchodech vystřídalo válení se v písku. A když se pak nešťastnice vrátila do své rodné země, byla tak vysílená, že nemohla několik nocí spát. Má to tahle křehká blondýnka vůbec zapotřebí? Není přece nutné, aby dřela jako kůň.

Chce si snad uhnat nošením těžkých tašek s tričky kýlu? Proč nenechá slavného, pohádkově bohatého hokejistu, aby se o ni postaral se vším všudy? Bylo by to určitě lepší, než se nechat zničit namáhavou prací.

Vždyť by si mohla ještě ke všemu zlomit nehet nebo podpatek. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...