Veronika Kopřivová: Třese se strachy! Co když Jarda couvne?

Odjela si odpočinout k moři do Řecka, zatímco hokejový bůh se věnoval charitě. Teď se toho Veronika Kopřivová zjevně zalekla. Nejspíš si říká: Nepřehnala jsem to? Neměla bych častěji stát Jardovi po boku? Co abych se zamyslela nad tím, že novináři píší, že ho zanedbávám?

V hrůze, že by jí utekla slepice snášející zlatá vejce, se blondýnka pokorně vrátila ke svému vyvolenému a pózuje s ním na fotografiích a videích prošpikovaných nejrůznějšími vtípky.

Také vás může zajímat ...

„Jsem nějakej tlustej, to není možný. Sto patnáct kilo! No, nedá se nic dělat,“ vzdychá hokejista, jeho modelka mává čokoládovou sušenkou a volá: „Protože papáš tohle!“ Ostatně Jágrovi fanoušci kladou hokejistovu nynější baculatost za vinu též jeho blondýnce.

Měla by se o něj prý lépe starat, připravovat mu zdravá lehká jídla a péci nezávadné bezlepkové cukrovinky. Lehkomyslná kráska Jardu v poslední době zanechala napospas maminčině kalorické stravě. Jágr baští vepřo knedlo zelo či svíčkovou s deseti knedlíčky a ničí si tím postavu.

Kdyby stála po jeho boku svědomitá dívka, nedopustila by to. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...