Veronika Kopřivová: Žaluje na Jágra

Sesadit hokejového boha z podstavce se ze všech sil snaží jeho expřítelkyně Veronika Kopřivová. Přitom Jarda je v očích národa i celého světa legenda. Mluví se o něm v superlativech a s pokorou, čehož se drží i jeho bývalé lásky.

Například někdejší moderátorka Nicol Lenertová (44) nedávno prohlásila, že o tom, co přesně bylo mezi ní a Jardou, noblesně pomlčí. Blond tanečnice u tyče je však z jiného těsta a domnívá se, že po rozchodu se slavným hokejistou se může konečně pořádně rozpovídat.

Také vás může zajímat ...

Což udělala. „Přece jenom jeho hlavní náplní je velká láska k hokeji,“ prohlásila zahořkle a jasně z toho vyplynulo, že partnerka je u Jaromíra až na druhém místě, možná na třetím, za maminkou.

„Kolikrát jsou pětadvacetiletí kluci dál než čtyřicetiletí chlapi, ale není to tak samozřejmě vždycky, já jsem spokojená s tím, co teďka mám,“ dodala se zlomyslným podtextem. Současný partner, model Miroslav Dubovický (27), to raději vylepšil prohlášením, že Jarda je pro něj hlavně sportovní ikona.

„Jaromír si musí asi udělat pořádek ve svém životě,“ nahlas uvažuje příležitostná modelka. Naráží tím na fakt, že oblíbený sportovec ještě stále není ženatý. Nejvíc ji zaručeně rozčiluje, že se neoženil s ní.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...