Veronika Kopřivová: Závislá na posilovnách?

V kulturistku se mění dříve křehká Veronika Kopřivová (27), partnerka legendárního Jaromíra Jágra (46). Opravdu se to Jardovi líbí? Vždyť ženy, které to se zvýrazňováním svalstva přeženou, vypadají spíš jak pořádní chlapi než jako příslušnice něžného pohlaví.

Plánuje snad tohle Jágrova blondýnka jako svůj cíl? Modelka a tanečnice u tyče o postavu vždy příkladně pečovala, bylo jí jasné, že tělo je její hlavní kapitál. Vždycky mívala pěknou a štíhlou figuru, ale zdobit titulní strany magazínů o kulturistice rozhodně nemohla.

Také vás může zajímat ...

Teď už je všechno jinak. Na sociální síti se pochlubila fotografiemi, kterým vévodí její pevné pozadí, svaly a také neodmyslitelný „pekáč buchet“. Někteří fanoušci ji podezřívají z toho, že se v poměrně krátkém časovém úseku změnila až příliš.

Ptají se, zda Veronika fotografie, kde už připomíná zkušenou kulturistku, třeba nějak neupravuje. Ta namítá, že její trenérka v posilovně jí dává pořádně zabrat. Ale pozor, tady už odborníci bijí na poplach.

Každodenní posilování může být nebezpečné, svaly neúměrně zatěžuje. Nevydržíte-li bez cvičení ani jediný den, koledujete si o zdravotní potíže a trpí tím i osobní život. Musíme tudíž doufat, že je to půvabné blondýnce známo.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...