Veronika Kopřivová: Zklamala sama sebe a trpí!

Prchá znechucená od partnera do daleké ciziny!

Postavu má zatím pořád jako lusk, ale začíná mít velký strach. Veronika Kopřivová (27) po přestěhování z Floridy do Česka polevila ve cvičení a je znechucená sama ze sebe. Co obětuje, aby byla zase spokojená?

Přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra (46) je po přestěhování do Česka na dně. Pro někoho to může být úsměvné, ovšem modelku Veroniku Kopřivovou (27) její tělo živí, a proto je teď na zhroucení. Místo chození do fitness centra raději jí a poflakuje se.

Také vás může zajímat ...

Proč takhle zlenivěla? „Jsem sama ze sebe zklamaná a necítím se vůbec dobře,“ svěřila se Kopřivová, které očividně pobyt v Česku v některých směrech příliš dobře nedělá. Zklamaná tak často utíká s kamarádkami do zahraničí, kde relaxuje sama bez Jágra.

Přemýšlí snad modelka nad tím, že se vrátí zpátky do USA, kde si žila pohádkový život a pořádně o sebe dbala? Zato naopak její mil áček Jágr je se sebou očividně velice spokojený a mohl by svojí partnerce dávat rady, jak si vážit svého vzhledu a postavy.

Nestyděl se totiž nedávno natočit reklamu, ve které se koupe nahý ve vaně a tím tak nenechá představivost žádné ze svých fanynek v klidu. Snad se tedy Kopřivová neuchýlí k nějakým drastickým dietám inklinujícím k poruchám příjmu potravy, aby se vedle hokejisty cítila opět sexy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...