Veronika se s Jágrem neshodla na bydlení

Přestože se Jaromír Jágr (46) a Veronika Kopřivová (27) snaží popírat, že jejich vztah provázejí stále větší rozpory, objevují se stále nové a nové.

Nejenže Veronika stále cestuje po světě bez Jágra, nyní ji definitivně přestala vábit vůně hnoje na rodinné farmě a odstěhovala se do Prahy. Původně měla s Jaromírem dohodnuto, že budou bydlet v nově postaveném „véčku“ neboli supermoderním apartmá v mrakodrapu na pražské Pankráci.

Také vás může zajímat ...

Jarda však nakonec usoudil, že bude lepší žít na Kladně, kde má svůj byznys a snaží se hokejové Rytíře vrátit do nejvyšší soutěže, a koupi drahého apartmánu zrušil. Podle některých zpráv ale nikoli z praktických důvodů, ale proto, že na něj nakonec ani neměl! Podle některých zpráv je tak jejich vztah nahlodaný jako strom u bobří hráze.

Přijde rozchod roku?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...