Veronika Žilková: Děsí se, že udělá všem ostudu

Herečku VERONIKU ŽILKOVOU (56) čeká náročná zkouška. Pokud neprojde, může z toho být mezinárodní ostuda! Proto se na svou novou funkci začala důkladně připravovat už teď.

Herectví odkládá na druhou kolej. Čekají ji totiž povinnosti v zahraničí po boku svého manžela! MARTIN STROPNICKÝ (61) se stal novým velvyslancem v Izraeli, a tak herečka, jako jeho žena, bude mít za povinnost rovněž reprezentovat Českou republiku za hranicemi. Jenže má obrovský strach z toho, že udělá nebo řekne něco, co nemá, a všichni se jí budou smát!

Také vás může zajímat ...

A tak se rozhodla začít s přípravou na nové povinnosti už teď.

Veronika Žilková, Martin Stropnický: Bude svého muže reprezentovat, nebo to bude komedie?
Veronika Žilková, Martin Stropnický: Bude svého muže reprezentovat, nebo to bude komedie?

Hlodají v ní pochybnosti

Nechala se slyšet, že pro ni bude nejtěžší chovat se jako pravá dáma. Vždyť je komediální herečka! Pořád si dělá z něčeho legraci, žertuje, divoce gestikuluje… Nic z toho ale není u velvyslancovy ženy přípustné.

Lekce angličtiny

Její přátelé na ni práskli, že navštěvuje kurzy společenské etikety, kde dostává rady, jak se má ve společnosti chovat, co smí a nesmí dělat. Zároveň ovšem herečku trápí ještě jeden problém a tím je angličtina. Dlouho ji nepoužívala, přitom je to jazyk, který teď bude potřebovat ze všeho nejvíc. A tak začala navštěvovat i kurzy angličtiny, aby si své znalosti oživila a doplnila.

Vždyť její manžel mluví plynně hned několika světovými jazyky!

Nyní prý začíná pochybovat o tom, zda udělala dobře, když kývla na to, že se odstěhuje do Izraele.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...