Veronika Žilková: Doma utěšuje zničehého syna!

Když herečka a máma Veronika Žilková (55) zrovna neřeší milostné problémy své dcery Agáty Hanychové (32), zaobírá se trápením svého syna Vincenta Navrátila (20). Mladý herec se totiž rozešel se svou přítelkyní a herečkou Sabinou Rojkovou (20), známou ze Svěrákovy pohádky Tři bratři, která byla jeho první velkou láskou.

Syn Vincent teď zřejmě doma pláče do polštáře.
Syn Vincent teď zřejmě doma pláče do polštáře.

Dokážeme si tedy představit, jaké to pro něj musí být. „Já vám nic říkat nebudu. Slíbila jsem synovi, že nebudu jeho soukromý život komentovat,“ svěřila se Žilková, která Vincenta doma po rozpadu dvouletého vztahu utěšuje. Její syn je však mladý, takže se nová láska jistě brzy objeví.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...