Veronika Žilková: Je její manželství nadobro v troskách?

Po lásce přišlo odcizení!

Veronika Žilková.

Než se stal manžel VERONIKY ŽILKOVÉ (55) MARTIN STROPNICKÝ (60) ministrem obrany, vrkali spolu jako hrdličky. Pak se v jejich svazku začaly objevovat trhliny. A jak se zdá, už to mezi nimi neskutečně vře. Spěje jejich vztah do záhuby?

Zprvu jejich vztah působil, jako by byl vystřižený z romantického fi lmu. Po mnoha letech, co se znali a každý si prošel několika nevydařenými vztahy a manželstvími, přeskočila jiskra a začali spolu žít. Zanedlouho se vzali a vypadalo to, že budou spolu šťastni až do smrti. Jenže člověk míní, osud mění.

A jestli to takhle půjde dál, je docela možné, že Veronika a Martin půjdou od sebe.

Oddělené ložnice

Také vás může zajímat ...

První vážné komplikace manželé zaznamenali poté, co se z herce a uměleckého šéfa Divadla na Vinohradech stal ministr obrany. Stropnický najednou začal trávit veškerý čas v práci a svou milovanou choť tak odsunul na druhou kolej. Buď byl neustále pryč, nebo když byl náhodu doma, nemluvil o ničem jiném než o práci.

„V jednu hodinu v noci můj manžel přišel do postele s tabletem a začal mi vyprávět, co se všechno děje. To jsem už musela zařvat: A dost!“ posteskla si už před třemi lety herečka s tím, že jim raději zařídila oddělené ložnice. A ani Stropnický se nijak netajil, že svou ženu poněkud zanedbává. „Volné chvíle?

My je opravdu nemáme,“ prozradil s tím, že Veronika tak doma musí zastávat půl chlapských prací.

Navíc se musela začít starat i o svou nemohoucí maminku a stejně tak i tchyni, která na tom zdravotně také není nejlépe.

A vy jste která?

To je ale asi to nejmenší, co by herečku s početnou smečkou dětí trápilo. Mnohem víc ji vadilo, že její láska se jí pomalu, ale jistě vzdaluje. Jenže místo, aby Martin zpytoval svědomí, ještě si bezostyšně stěžuje. „Občas se vzájemně představíme, jako: „Dobrý večer, která vy jste?“ popisuje jejich současnou situaci Martin a nezapomene dodat, že je to fakt hrůza.

Zároveň ale vysekne Veronice poklonu, že má jeho velký obdiv, že má u ní velké pochopení.

Jenže každý pohár jednou přeteče.

A bude hůř?

Jak dlouho ale taková tolerance Žilkové vydrží? Vzhledem k tomu, že se Stropnický netají tím, že by klidně kandidoval i na post prezidenta, může se snadno stát, že to bude poslední hřebíček do rakve jejich manželství. Tím, že se Martin nechal slyšet, že pokud by ze strany herečky poslouchal výčitky, raději by s politikou seknul, můžeme jen doufat, že tohle manželství neskončí v troskách.

Snad to spolu všechno ustojí.

MFF KV2016 hotel Thermal foyer
Veronika svého manžela reprezentuje na oficiálních akcích, jeho práce jí ale už asi leze krkem.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...