Veronika Žilková: Oběť závisti a řevnivosti

Vztahy pod psa. Tak lze popsat vzájemné vazby mezi herečkou Veronikou Žilkovou (55) a jejími kolegyněmi Ivanou Chýlkovou (53), Evou Holubovou (57), Jitkou Asterovou (56) a Vilmou Cibulkovou (53).

Nevraživost trvá už řadu let, více než třicet. Spadá do dávných dob, kdy spolu dámy navštěvovaly pražskou DAMU. Žilková prozradila, že spolužačky jí záviděly, neboť už jako mladičká točila pro televizi – a ony ne.

Herečka tvrdí, že antipatie trvají dodnes, jmenované dámy se nad tuto dávnou křivdu nedokázaly povznést ani s postupujícím časem. Veroniččino pravidelné vystupování v televizních inscenacích – a podle Žilkové se jednalo o velké role – se stalo pro spolužačky hořkou pilulkou, kterou nedokázaly spolknout.

Proto Veronika vzpomíná na vysokoškolská studia jako na období, kdy se necítila dobře. Byla obklopená závistí, řevnivostí, klevetami, na vysvědčení mívala trojku z herectví. Je ráda, že už má školu za sebou.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...