Veronika Žilková: Obrovský stesk a nuda!

Když manžel herečky Veroniky Žilkové (57), herec Martin Stropnický (62), plánoval, jak budou spolu fungovat v Izraeli, znělo to tak optimisticky. Maloval si, že v zemi, kam musel odjet kvůli své funkci velvyslance, jeho žena najde práci a skvěle se tam spolu zabylí.

Domluvil jí místo v kulturním centru, kde by měla být českým zástupcem. Jenomže realita je jiná. Jak se zdá, Žilková tam zatím žádné zaměstnání nemá, a tak se všemožně snaží alespoň něčím vyplnit čas.

Také vás může zajímat ...

Jasně to vyplývá z fotografií, kterými zásobuje internet. Tu se prochází po muzeu, pózuje u nějaké budovy nebo v tamní vyprahlé krajině bez kousky zeleně. Žilková byla zvyklá na velký zápřah. Divadlo, natáčení filmů, seriálů, k tomu přednášela ve škole a ještě se starala o kupu dětí, dům a starou maminku.

A najednou je jedinou její náplní čekání na to, až se vrátí domů její manžel z práce. Což pro herečku musí být nepředstavitelně fádní. A vše je o to horší, že nejsou ani vyhlídky na to, aby svou profesi v Iztraeli uplatnila v budoucnu.

V I zraeli – v Tel Avivu je sice také národní divadlo, ale tam by kvality čské herečky jen těžko ocenili. Žilkové tak nezbývá, než jen snít o tom, že se opět vrátí do Čech, kde má své milované angažmá.

A nezbývá jí, než hledat uplatnní v jiném oboru. Žilková je v zahraničí teprve pár týdnů, to možná ještě dokáže zvládnout, ale jak se bude cítit po několika měsících nebo letech? Nejspíš na ni padne pořádná frustrace.

Jak dlouho to v Izraeli s manželem takhle může vydržet? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...