Veronika Žilková: Odstěhovala se nadobro?

Nedávno odletěla za svým manželem do Izraele a zdá se, že se jí tam zalíbilo. Herečka Veronika Žilková (57) se se svým manželem Martinem Stropnickým (62) v Izraeli celkem usadila. Proto se rozhodla udělat razantní krok a svůj pražský dům o velikosti 370 metrů čtverečních se rozhodla pronajímat nájemníkům.

„Točilo se u nás Tele Tele, Prostřeno, Třináctá komnata, televizní film a další věci,“ zavzpomínala Žilková. Nájemné se pohybuje zhruba okolo 40 000 korun, a to se jedná pouze o samotný nájem. Život v tomto domě si tedy nemůže dovolit jen tak někdo.

Také vás může zajímat ...

V Izraeli si už našla práci, ale peníze z pronájmu se jí hodí

Žilková už si sice v Izraeli našla práci, ale její výplata není příliš hvězdná. Rozhodně ne taková, na jakou je zvyklá. Zřejmě jí plat v Izraeli nestačí a potřebuje nějaké ty tisíce navíc. Jinak by nepronajímala dům, ve kterém spokojeně žila několik let.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...