Veronika Žilková: Opouští ji manžel

S manželem VERONIKA ŽILKOVÁ (56) do Izraele nakonec neodjede. Ještě před pár dny se těšila, jak jako manželka velvyslance bude moct reprezentovat Českou republiku v zahraničí v kulturní sféře. Teď je ale všem plánům konec.

Také vás může zajímat ...

Její dcera KORDULKA (12) prý ztropila takovou scénu, že herečka neměla to srdce jí nevyhovět. A proč se dceři do Izraele nechtělo s rodiči stěhovat? Navštěvuje totiž taneční školu, ze které odmítá odejít! S mužem si řeknou sbohem Dcera je totiž jak v moderním tanci, tak i v baletu na velmi dobré úrovni.

Dokonce se prý několikrát prosadila i mezi světovou špičkou. Jenže v Izraeli, kde nemá žádné zázemí, by musela začít úplně znova a hledat si i nové přátele. A tak Žilková rozhodla, že zůstane doma a manžela MARTINA STROPNICKÉHO (61) bude několikrát do roka navštěvovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...