Veronika Žilková: Přijme pro prachy každou roli?

Má už snad Veronika Žilková (56) strach, že se na ni jako na herečku po jejím odjezdu do Izraele zapomene, a tak se snaží co nejvíce zviditelnit? Než odletí s manželem Martinem Stropnickým (61) do zahraničí kvůli jeho pracovním povinnostem, se jí totiž podařilo dostat zajímavý kšeftík na TV Nova.

Natáčí seriál Kameňák, kde ztvární pro ni velice nevšední roli. „V Kameňáku hraju starou pannu, učitelku Vlastu,“ prozradila Žilková. Tuto roli měla ovšem původně ztvárnit Dana Morávková (46). Vyfoukla snad Žilková herečce roli, nebo to bude takový propadák, že na ni pouze zbyla?

Také vás může zajímat ...

Dá se spíš spekulovat nad tím, že si chce Žilková vydělat ještě nějaké peníze, než její herecká kariéra nadobro skončí.

Žilková se na place setká se třemi svými televizními manželi, což může ještě způsobit komplikace. Že by ji ještě Václav Vydra (62), Oldřich Navrátil (65) nebo Pavel Kikinčuk (58) přemluvili, aby se na stěhování vykašlala a soustředila se zde na svoji práci, která je pro ni zajisté taky velmi důležitá? V Izraeli po ní totiž rozhodně neštěkne ani pes.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...