Veronika Žilková: Strach o nemocného manžela

Zase už další starosti trápí křehkou blondýnku Veroniku Žilkovou (54). Možná jste si všimli v televizních zprávách, že její manžel, ministr obrany Martin Stropnický (59), v poslední době mluví zvláštním způsobem.

Prožívá totiž nepříjemné období, prodělal těžkou operaci dásně. Stalo se to před několika měsíci v Ústřední vojenské nemocnici v pražských Střešovicích, od té doby pravidelně dochází na stomatologické oddělení.

Také vás může zajímat ...

Stropnickému lékaři řezali kost, teď mu postupně dělají nové korunky a různé jiné operativní zákroky. Je to běh na dlouhou trať, a dost bolestivý. Mít bolavá ústa musí být pro ministra, který má od rána do večera různá jednání a často promlouvá v televizi, obzvlášť nepříjemné.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...