Veronika Žilková: Usmíří je jejich vnoučátko?

Házela vinu na matku zeťáka

Měli prý před rozvodem, Jakub ale těhotnou Agátu neopustil

Nikdy se prý neměly v lásce. Nakonec je spojilo manželství jejich dětí. A kvůli nim jsou VERONIKA ŽILKOVÁ (55) a DANA BATULKOVÁ (59) opět na nože.

Klín mezi tyto dvě herečky měl vrazit už kdysi dávno DAVID PRACHAŘ (58), bývalý manžel Batulkové, trochu si s ním ale prý zalaškovala i Veronika Žilková. Tyto dvě dámy tak cestu k sobě zrovna nehledaly, zato jejich potomci AGÁTA (32) a JAKUB (33) spojily své životní osudy.

S ničím se nepáře a k celé kauze měla peprná slova
S ničím se nepáře a k celé kauze měla peprná slova

Jen velká přetvářka

A tak se z bývalých sokyň v lásce staly kamarádky, které jakoukoli rivalitu popíraly, dokonce padla slova o tom, že vše nafoukla média. Když už se děti hereček daly dohromady, nebylo zbytí. Šťastná rozvětvená rodina se ukazovala všude společně, tchyně působily jako největší kamarádky.

Také vás může zajímat ...

Jenže před pár měsíci přišla krize u mladých Prachařových a ven vylézaly podrobnosti, které ukázaly, že vše byla jen hra.

Na rozdíl od Žilkové k celé situaci spíš mlčela
Na rozdíl od Žilkové k celé situaci spíš mlčela

Jak dopadne vše po porodu?

O údajné nevěře Agáty a nejasném otci jejího nenarozeného dítěte se toho napsalo už hodně. Sama Žilková přilila olej do ohně, když naznačila, že Batulková pátrala v Agátině korespondenci. Batulková jenstroze řekla: „Připadá mi nedůstojné vyřizovat si jakékoli věci přes média.“ Je jasné, že velkou rodinu pohromadě jen tak neuvidíme.

Mladý pár krizi ustál, ovšem jestli se budou obě babičky tetelit radostí u kolébky, až se narodí vnouče, to je otázka. Anebo to opět vyřeší tvrzením, že za všechno mohou proradná média.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...