Veselý Kohák: Skrývá vážnou nemoc?

Hlavní porotce soutěže Tvoje tvář Jakub Kohák (42), který se může přetrhnout, aby udělal nové vtipy, skrývá pod maskou veselého klauna vážnou chorobu.

Nejdřív trpěl škrábáním v krku a vleklou únavou, a to předtím soutěžil i v pevnosti Boyard! Myslel jsi, že jde o dozvuky angíny, a ani lékař nedokázal odhalit skutečnou příčinu jeho obtíží. Až ho kamarád přesvědčil, ať se nechá vyšetřit někde jinde, a specialista odhalil vážnou chorobu: lymskou boreliózu! Tato nemoc, kterou přenášejí klíšťata naštěstí nestihla přejít do chronické fáze. „Odhalili jsme ji včas, jinak prý druhá fáze je o mnoho horší a třetí už se snad ani nedá stoprocentně vyléčit,“ oddechl si bavič a režisér, bez kterého se v poslední době neobejde žádný zábavný pořad.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...