Věštby z ruky se začaly naplňovat až po třicítce!

Každá z nás měla své cíle a přání a všechno se nám splnilo!

Čáry osudu, které máme v dlaních, nelžou. Jen někdy déle trvá, než to zjistíme.

V mládí jsem měla dvě nejlepší kamarádky: Táňu a Alenu. Alena byla hodně živelná dívka, která neustále hledala nová dobrodružství. Jednoho dne nám navrhla, že si necháme věštit budoucnost z ruky. Měla pratetu, která se tím zabývala.

Nevycházelo to žádné z nás

Trochu jsem se bála, co se dozvím, ale vypadalo to, že jak já, tak i ostatní dvě kamarádky budeme mít v životě štěstí. Táňa se dozvěděla, že se stane slavnou, jak si přála. Aleně zase z čar na ruce prateta vyčetla, že ji čeká sňatek s cizincem a stěhování. A mně, která jsem z nás tří byla nejvíc rodinně založená, bylo řečeno, že se dočkám tří zdravých dětí.

Také vás může zajímat ...

Čas utíkal, přišly události, které to čtení z ruky, brané námi spíš jako hra, přebily. Maturita, promoce, první velké lásky, první střety se životem. Blížila se nám třicítka a ani u jedné z nás to nevypadalo, že by ta vyčtená budoucnost vyšla.

Táňa se stále marně snažila prosadit jako módní návrhářka, Alena po cizině jen marně toužila a já zatím nenašla toho pravého, se kterým bych měla ty tři děti.

Vyšel i počet dětí!

A pak se to najednou začalo vyplňovat! Nejprve Alena potkala svého Angličana. Do roka se vdala a odstěhovala do Londýna. Souběžně s tím se prosadila i Táňa a začala se o ni zajímat i renomovaná módní firma. A já jsem potkala Honzu. Byla to velká láska na první pohled a do půl roku jsme stáli před oddávajícím úředníkem. Jen s těmi dětmi byla potíž.

Otěhotněla jsem po mnoha pokusech až v pětatřiceti. Když jsem do jiného stavu přišla podruhé, už jsem s tím ani nepočítala a na třetí předpovídané dítě se necítila. Nevadilo mi, že by ta předpověď byla nepřesná, šťastná jsem byla i tak. Osud to ale zařídil jinak: přivedla jsem na svět dvojčata!

Všechno tedy vyšlo tak, jak mělo a já věřím, že svůj život máme opravdu vepsaný do dlaní.

Jarmila M. (48), Liberec

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...