Věštění z kávové sedliny

Stačí si jen udělat tureckou kávu do bílého hrnku

Pokud právě prožíváte osobní krizi nebo se třeba rozmýšlíte, zda změníte práci, stačí vám dát si po ránu kávu. Odpověď přijde za okamžik.

Než začnete věštit, zkuste si promítnout váš dosavadní život a popřemýšlejte, za co jste na sebe pyšní a co byste chtěli ve svém životě změnit. Poděkujte za šťastné okamžiky i cenné životní lekce, a pokud se toužíte na něco zeptat, neváhejte položit nahlas otázku.

Také vás může zajímat ...

Co potřebujete

Základem je turecká káva, kterou si můžete připravit přesně tak, jak ji máte rádi. Měla by být udělaná ideálně do bílého hrnečku s ouškem. Pomalu a v klidu si ji vypijte, a přitom dokola opakujte otázku. Nedopíjejte šálek úplně, nechte na dně trošku vody, abyste s tím, co vám tam zbyde, mohli pohybovat.

Budete-li si jisti, že jste připraveni, vezměte šálek za ouško, třikrát s ním dokola zakružte, aby se vše uvnitř trochu promíchalo, a otočte jej na talířek. Můžete při tom říkat různé formule jako: „Vesmíre tajemný zjev mi, co toužím vědět…“.

Zhruba po deseti minutách šálek sejměte a z odkapané sedliny, která má nyní různé tvary, zkuste odhalit možné znaky a obrázky.

Dodržujte pravidla

Přestože jde o určitý druh autosugesce, i zde platí pravidla. To, co je u ouška, to je současnost, to, co je napravo od ouška, to je budoucnost, nalevo je minulost. Na dně vidíte případné varování před nebezpečím a vše zlé, co vás může potkat. Někdy se tam například objevuje ďábel jako varování.

U horního okraje pak vidíte bližší budoucnost, u dna naopak vzdálenější.

Čeho si všímat

Malé tečky se pokládají za peníze. Jsou-li navíc spojeny, zisk bude o to větší. Je-li jedna strana šálku úplně prázdná a najdeme-li v ní malou černou tečku, můžeme očekávat zprávu nebo návštěvu. Dlouhé čáry se považují za daleké cesty. Malé bílé místo uprostřed sedliny se vykládá jako dopis. Malé hvězdy jsou šťastným znamením, hvězdy, spojené s peněžními body, jsou ziskem.

Kříže a kruhy nás většinou varují před nepříjemnými událostmi

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...