Vévodkyně Camilla dosáhla svého až po třiceti letech mileneckého vztahu!

Chtěla ho od prvního okamžiku,ale musela se spokojit s tajným vztahem!

Říká se, že pro každého muže existuje jen jedna osudová žena. Je-li tomu tak, pak je to pri britského prince Charlese (68) nepochybně Camilla Parker-Bowles (69).

První věta, kterou řekla Camilla svému celoživotnímu milenci a pozdnímu manželovi, princi Charlesovi, prý zněla: „Moje prababička byla milenkou vašeho pradědečka, co s tím uděláme?“ Už tehdy muselo být jasné, co tím ambiciózní žena sleduje. Začali spolu udržovat hodně důvěrné pouto, ale královské rodině se Camilla nehodila do plánů.

Nepůsobila jako vhodná adeptka na výchovu dalších následníků trůnu.

Takhle si Britové svůj královský pár moc rádi nepředstavují.
Takhle si Britové svůj královský pár moc rádi nepředstavují.

Nevěra na pokračování

Také vás může zajímat ...

V roce 1973 se tedy Camilla provdala za Andrewa Parkera Bowlese (77) a měla s ním dvě děti. To ale vůbec neznamenalo, že by se o Charlese dál nezajímala. Dál spolu měli poměr. Říká se dokonce, že to byla právě ona, kdo pomohl vybrat Charlesovi jeho mladou nevěstu, Lady Dianu Spencer (+36). Pravdou je, že Charles nejprve chodil se starší sestrou Diany jménem Sarah (62).

Málem to už vypadalo, že se opravdu stane princeznou, ale Sarah moc mluvila a řekla novinářům o Charlesovi nepěkné věci. Ten se urazil a začal se zajímat o Dianu. Kdyby to ovšem bývalo záleželo na něm, vůbec by se neženil a dál udržoval vztah s Camillou, případně dalšími vdanými milenkami. Velkolepá svatba století se konala v roce 1981. Na svět přišli princové William (34) a Henry (32).

Vztah Charlese a Diany byl ale velmi problematický, jak kvůli rozdílnosti povah a názorů na svět, tak kvůli rozdílu věkovému. Postupně se z nich stával pár jen oficiálně, mezi sebou si neměli co říct. O tom, která žena je pro Charlese nejdůležitější, se nešťastná Diana dozvěděla už na svatební cestě.

Fotky Camilly totiž vypadly z Charlesova diáře.

S Kate si Camilla moc nerozumí.
S Kate si Camilla moc nerozumí.

Smrt Diany jim to ulehčila

Vztah Charlese a Camilly byl veřejně odtajněn ještě za života Lady Diany. Bulvární deníky tehdy uveřejnily záznam nahrávky jejich vzájemného hovoru z roku 1989, kde se ničím netajili. Charles se dokonce své milence omlouval za to, jaká ponížení kvůli němu musí snášet. S Dianou se Charles rozvedl v roce 1996, i když oficiálně dali najevo, že spolu nežijí, už čtyři roky předtím.

O rok později Diana tragicky zahynula v pařížském tunelu při autonehodě, kolem níž jsou dodnes stíny pochybností. Charles a Camilla věděli, že nemohou veřejnost, zdrcenou ze smrti Diany, hned provokovat a tak si se společným vystupováním na veřejnosti ještě dva roky počkali. V roce 2003 se pak Camilla konečně k vytouženému Charlesovi přistěhovala.

A dočkala se i svatby – sama se rozvedla už v roce 1995. Zajímavé bylo, že slavný pár musel svoji veselku odložit. Důvodem byla smrt papeže Jana Pavla II.

a jeho pohřeb právě v den, kdy se měli Charles a Camilla brát.

Stála o něj hodně dlouho!
Stála o něj hodně dlouho!

Idylka ve stáří? Ani omylem!

Pokud si někdy v minulosti dělala Camilla představy o tom, jak se Charles stane králem, muselo jí postupně docházet, že k tomu nejspíš nikdy nedojde. Jeho synové zatím vyrostli a princ William se oženil s vévodkyní Kate (35). A má k trůnu určitě blíž než jeho otec. Mezi Camillou a Charlesem to také nebyla permanentní idylka.

Sice si prý dobře rozuměli v posteli , kde si vévodkyně dokázala svého milence dominantním přístupem omotat kolem prstu, ale princ neměl nikdy ve zvyku spát jen s jednou ženou. Oba prý mají také odlišný přístup k pořádku: zatímco Camilla si na něj moc nepotrpí, Charles je v tomto směru pedantem.

Camilla postupně vzdala své ambice a ve stáří by nejraději byla v klidu se svými vnoučaty, což se jí po boku následníka trůnu (kterým Charles stále ještě oficiálně zůstává) těžko může podařit. Těžko se dá ale předpokládat, že v tomhle věku může vztah, který trvá v různých formách už přes čtyřicet let, skončit nakonec rozvodem.

Při složitosti povah Charlese a Camilly ale budou mít novináři stále o čem psát!

Láska století skončila bolestným rozvodem.
Láska století skončila bolestným rozvodem.

Ve hře byla ještě třetí žena!

Skandál vypukl kolem jednoho dávného milostného románku, který odhaluje Charlesovo záletnictví v plné parádě. V době, kdy už byl ženatý s Dianou a tajně se scházel s Camille, měl prý mít vztah ještě s hollywoodskou herečkou a zpěvačkou Barbrou Streisand. Poté, co se tenhle vztah dodatečně odhalil, měla prý Camilla záchvat zuřivosti. Charles se nijak nevymlouval, takže to musela být pravda.

A dokonce prý Camille řekl, že si raději měl vzít Barbru místo ní!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...