Vévodkyně zešílela. Nechá se bodat včelami!

Pro krásu je každá žena schopná udělat téměř cokoliv. Své o tom ví i vévodkyně z Cornwallu Camille (70), která se nechává dobrovolně bodat desítkami včel do obličeje. Chce tak prý zastavit nemilosrdné stárnutí.

Po šokujících zprávách, že se vévodkyně ráda často napije něčeho říznějšího tak přichází na světlo světa další šokující zpráva. Jedna procedura přitom stojí jejího manžela prince Charlese (69) až šest tisíc korun! A to není zdaleka všechno. Kromě bolestivého bodání do obličeje si na něj údajně přikládá i speciální masku, která je napuštěná včelím jedem. Dělá to všechno jen pro svého partnera?

Také vás může zajímat ...

Možná by stačilo, kdyby se občas pustila sklenky alkoholu, který, jak známo, jeho častou konzumací způsobuje opuchnutí tváře. Kam až takové šílení nechá známá šlechtična zajít?

To je zatím velkým tajemstvím.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...