Vica Kerekes: Bude vyučovat svlékání?

Zní to jako vtip, ale není. Sexy Vica Kerekes (35) se před kamerou svlékla hned několikrát. Teď už prý ve filmech intimní půvaby ukazovat nehodlá, raději bude učit začínající filmaře.

Ano, to je nejžhavější novinka z jejího života. Dokončila natáčení v Maďarsku, nyní si bude užívat zaslouženého svátečního volna a budu učit na filmové škole. Slovenští studenti se tak mohou těšit na vskutku nebývale atraktivní paní profesorku.

Také vás může zajímat ...

Jenže ona sama ještě kupodivu neví, co by chtěla budoucím filmařům sdělit. Nechala se slyšet, že si nejprve musí ujasnit, jakou metodou bude vyučovat a co je pro ni důležité. Protože se ve filmech často ukazovala nahá, mohla by žákům radit i v tomto ohledu.

Bude tedy skutečně učit, jak se správně svlékat? Možná ano, možná ne. V poslední době se už odvážnějším záběrům na své tělo snaží vyhýbat. Do smlouvy si dokonce nechala vepsat formulku, která zakazuje ukázat úplnou nahotu.

Její opatrnost se projevila už v loňském snímku Tenkrát v ráji. Jediné, co naplno ukázala, byla zadnice. Fanoušci se patrně cítili ošizeni. Copak se to s odvážnou kráskou děje? Stárne nebo co? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...