Vica Kerekes: Pomýšlí snad na nevěru?

Dráždí okouzlenou herečku svým sexy hlasem!

Herečka Vica Kerekes (36) je často obsazovaná do rolí krásných, sexy žen. Pánům zamotala hlavu například ve filmu Muži v naději. Nápadníky jistě musí odhánět, ale i ona sama si na někoho myslí. A není to její přítel! Proslýchá se, že ani vztah s umělcem Lukášem Musilem (33) jí nebrání, aby se nechala okouzlit hereckým kolegou Michalem Dlouhým (48).

Ve filmu Muži v naději ukázala své přednosti.
Ve filmu Muži v naději ukázala své přednosti.

A to natolik, že se před ním červená jako školačka. „Mluví potichu, pomalu, má svůj sexy hlas. Musím přiznat, že jsem před ním v rozpacích,“ říká herečka. Dlouhý je léta ženatý a má s manželkou Zuzanou (39) dvě dcery.

Před Michalem vždycky zrudne!
Před Michalem vždycky zrudne!

Ta asi z okouzlené Kerekes nebude mít radost. Je tedy na Michalovi, aby si udělal ve vztazích pořádek. Bude to ale těžké, když se s Vicou potkává na natáčení seriálu Kapitán Exner, kde hrají milence. Nepřeskočila mezi nimi jiskra doopravdy?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...