Vica Kerekes: Přítel ji podvádí s Vignerovou?

Nevěra potvrzena? Přítel herečky Vici Kerekes (37), Lukáš Musil (34), tráví večery se známou modelkou. Opravdu je mezi nimi jen čistě přátelský vztah? O tom, že vztah herečky Vici Kerekes a jejího přítele, výtvarníka Lukáše Musila, zřejmě pokulhává, jsme vám psali už v minulých číslech.

Zatímco Vica žije v Maďarsku, kde účinkuje v divadle, „Musa“, jak si malíř říká uměleckým jménem, se věnuje své práci v Praze. Jak tedy může vypadat taková láska? Nyní se nad tím vznáší ještě více otazníků.

Také vás může zajímat ...

Musil byl před nedávnem viděn, jak v pozdních hodinách vychází z pražského domu s modelkou Anetou Vignerovou (31) a nasedá s ní do auta. Pochopitelně se rojí otázky, co spolu mají. Výtvarník byl nejednou přistižen, jak za zády Kerekes flirtuje s jinými kráskami.

Nezačal si teď snad románek s modelkou? Nebylo by divu, kdyby se mu líbila. Aneta je jeho přítelkyni typově velmi podobná. Kerekes by ho ale za to rozhodně nepochválila. Vignerová se s Musilem seznámila při spolupráci na nedávné přehlídce.

Přeskočila snad mezi nimi jiskra? Sama Vignerová to ale popírá. Prý spolu dělali jen přehlídku a to je vše. „S nikým nerandím,“ tvrdí. Proč ale tedy ty večerní schůzky? Čas jistě ukáže. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama