Vica Kerekes: Tolik by si přála dítě!

Závidí staršímu bratrovi! Jejich rodina se totiž rozrostla o dalšího člena. „Bratrovi se narodilo miminko,“ svěřila se krásná Vica Kerekes (36).

Zrzka zjevně zářila nelíčeným štěstím. Radost, kterou pociťuje, zároveň evidentně provází hluboký žal.

Také vás může zajímat ...

Vždyť sama tolik touží po dítěti! Ale jakmile se jí na plánování mateřství zeptáte, odpověď zní poněkud rezignovaně: „Nevím, co na to říct. Když to přijde, tak to přijde.“ Tak tohle nezní jako nějaké cílevědomé plánování rodičovství.

A je tu další problém: Nikdo přesně neví, jak to nyní mezi Vicou a jejím partnerem, Lukášem Musilem alias Musou (33), vlastně je. S tatérem a výtvarníkem se kráska, která pochází ze Slovenska a žije v Budapešti, ukazuje už třetím rokem.

Miminko skutečně plánovali, loni v létě temperamentní herečka dokonce tvrdila, že ohledně založení rodiny je vše na dobré cestě. Z ní však dvojice bohužel sešla. Jak je všeobecně známo, čilý výtvarník byl přistižen, kterak se důvěrně chová k záhadné brunetce, mimochodem velmi půvabné.

Tak hlavně aby nepřišel místo vytoužené ratolesti rozchod. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...