Victoria Beckham:Má ve skříni stovky zvířat

Bývalá členka hudební skupiny Spice Girls Victoria Beckham (44) se snaží vystupovat jako velká odpůrkyně kožešin v módním průmyslu. Kdysi prohlásila, že ve svých módních kolekcích, které sama navrhuje, nikdy nepoužije a ani nebude sama nosit skutečné kožíšky.

Také vás může zajímat ...

Nicméně ji asi nenapadlo, že i kabelky, doplňky a navíc kožené věci nemusejí být přímo chlupaté. Především taková kožená bunda je přeci také ze zabitého zvířete. Anglický deník Daily Mail odhalil, kolik zvířat muselo kvůli jejímu šatníku zemřít.

V její skříni se tak nachází přibližně 780 jehňat, 43 pštrosů, 600 telat nebo dokonce 130 krokodýlů, kteří zaplatili životem pouze kvůli jejím kabelkám.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...