Lejla Abbasová: Vídá ženu svého milence!

Těhotná Lejla Abbasová (37) zřejmě miluje extrémy. Jak jinak totiž nazvat její vztah s tureckým přítelem Volkanem, který je zatím ženatý? To není žádná nová informace, ale my jsme zjistili, že Lejla se schází i s jeho ženou! „S Evou si voláme, společně jsme slavili i Volkanovy narozeniny a teď jejich dcery Vanesy,“ svěřila se Abbasová.

Volkan už má dvě děti se svojí manželkou.
Volkan už má dvě děti se svojí manželkou.

Zvláštní ale je, že Lejla páru půjčuje i svého syna Davida (5), kterého má s hudebníkem Michaelem Kocábem (54). Všichni si tam prý společně hrají a tváří se jako jedna velká šťastná rodina. Co je pro ni normální by ale většina žen nesnesla. Tak snad je Lejla spokojená..

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...