Viktor Dyk: Na hranici života a smrti

Jeden den oslavoval život, den nato o něj svedl velký boj. Bývalý manžel IVANY JIREŠOVÉ (41) VIKTOR DYK (49) jen den po svých narozeninách utrpěl vážné zranění hlavy a ihned tak musel být podroben náročné operaci, po které byl uveden do umělého spánku. Podle dostupných informací si těžké zranění způsobil při pádu ztrouchnivělou podlahou v domě.

A jak zdroj z Dykova okolí mluví, nevypadá to s ním vůbec dobře. „Rodina je z tragédie zdrcena a nechce se k situaci vůbec vyjadřovat,“ svěřil dále zdroj. Kromě toho, že je samotný život hudebníka v ohrožení, nejistý je i jeho nástup do připravovaného muzikálu Shrek, v němž si měl zahrát po boku své bývalé ženy Ivany.

Nezbývá než mu popřát, aby se jeho stav co nejdříve zlepšil.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...