Viktor Preiss: Do důchodu ještě nepůjde

Není to tak dlouho, co mluvil o odchodu do důchodu. Teď je ale všechno jinak a herec VIKTOR PREISS (71) místo do klidných dnů naskočil do natáčení nové pohádky Hodinářův učeň, kterou napsala a režíruje Jitka Rudolfová.

Také vás může zajímat ...

Kromě Viktora Preisse v ní uvidíme například JANU PLODKOVOU (37), Jaroslava Plesla, Václava Neužila a další. Přitom Viktor Preiss už ohlásil odchod do divadelního důchodu a s prací v divadle skončil. Zřejmě mu herectví ale schází, a proto filmovou zakázku přijal.

Nebo že by zatím byly peníze a strach o budoucnost? Nebo chce jen stále být v centru dění mezi svými kolegy? Jasné rozhodně je, že pokud je pro vás práce koníčkem, není legrace se jí nadobro vzdát, i když čas už si to žádá. Uvidíme, zda si to i s divadelní rolí Viktor Preiss nerozmyslí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...