Viktor Preiss: Dokáže urovnat rodinné spory?

Vidět pohromadě Viktora Preisse (69) s manželkou Janou (68) je běžná záležitost. Potkat je ovšem i s vnučkou, snachou a hlavně problematickým synem Martinem (43), to už je malý zázrak.

Viktor Preiss odešel ze stálého angažmá v Divadle na Vinohradech, aby se podle svých slov mohl více věnovat rodině. Což skutečně dělá. Snaží se rodinu stmelovat, jenomže to není jednoduchá věc. Syn Martin, který se proslavil moderováním televizní soutěže Chcete být milionářem, je komplikovaný.

Deprese si odjakživa „léčil“ alkoholem, kvůli tomu se v jeho minulosti kromě autonehody údajně vyskytl i pokus o sebevraždu a následná protialkoholní léčba. Vzhledem k pití se málem rozpadlo i druhé manželství, ale protože zázraky se dějí, tenhle příběh bude mít zřejmě šťastný konec.

Martinovi pomohla manželka i slavní rodiče. Rodina drží stále při sobě, vždyť Viktor kvůli tomu ukončil kariéru. Martin Preiss má po letech život zase pevně v rukou. Nepije, dostal zpátky řidičský průkaz a se šéfem Národního divadla už hovořili o Martinově možném návratu na scénu.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...