Viktor Preiss: Manželka je generál

Chce být režisérkou?

Jana Preissová a Viktor Preiss

Přestože na začátku své kariéry spolu herecký manželský pár VIKTOR (70) a JANA (69) PREISSOVI hráli často, dnes už se společnému filmování vyhýbají. Důvodem je podle Preisse přílišné kritizování jeho ženy. „Někomu to partnerství v herectví funguje, někomu ne. U nás je to ten druhý případ,“ říká herec. Janu označuje za zakletou režisérku, která koriguje nejen svůj výkon, ale i jeho.

„Kritizuje mě na dálku. Vlastně nemá klid sama pro sebe,“ vysvětluje herec s tím, že se s manželkou před kamerou opravdu nevyhledávají. V 70. letech jim to přitom velmi slušelo, když spolu hráli ve filmech Holka modrooká či Měsíční tónina.

Otázkou zůstává, zda si herečka tímto plní své nesplněné režisérské touhy a troufla by si i na režírování jiných, nebo má opravdu při manželově výkonu co kritizovat.

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...