Vila Karla Svobody je na prodej: Za 75 milionů!

Devět let už uplynulo od sebevraždy slavného hudebního skladatele Karla Svobody (+68). Nyní je vila v Jevanech, na jejíž zahradě se zastřelil, na prodej.

Jejím majitelem je skladatelův syn Petr Svoboda (35), který v ní momentálně žije s manželkou Luciou Gažiovou (37) a dvěma dětmi. Zdá se přitom, že nabízená cena 75 milionů korun je spíš zkušební, protože takovou částku za vilu, i když je luxusní a na společensky lukrativním místě, nikdo nedá.

Připomeňme, že po smrti Karla Svobody se mezi jeho vdovou Vendulou a synem Petrem rozhořela menší válka, kterou ukončilo i to, že Vendula se vzdala svého podílu na vile v otázce dědictví. Proto také dům zdědil syn Petr. Jevany jsou české Beverly Hills kousek od Prahy. Bydlí tu Karel Heřmánek (68), Daniel Hůlka (47) a další slavní.

Také vás může zajímat ...

Kdo nakonec vilu koupí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...