Vilhelmová musí být kvůli Dykovi hodně tolerantní

Co je drží pohromadě?

Vztah herečky TAŤÁNY VILHELMOVÉ (37) se zpěvákem VOJTĚCHEM DYKEM (30) je plný záhad. Chvílemi to konečně vypadá na tolik očekávanou svatbu, pak zase dvojice působí, jako by to mezi nimi začalo skřípat.

Trochu světla do těchto nejasností nyní vnesla sama herečka. Nejde podle ní o žádné skřípání, ale o vzájemný respekt a hlavně spoustu tolerance. Pro dlouhodobě fungující vztah je podle ní důležité, aby oba partneři měli i svůj vlastní život, přátele a záliby.

„Aby nebyli vázaní jen na sebe navzájem,“ vysvětluje Táňa. Právě to, že oproti jiným dvojicím dopřává ona svému partnerovi tolik volného prostoru, je podle ní jeden z důvodů, že jim to stále tak klape. „A jsem na to patřičně hrdá,“ říká ješitně Vilhelmová.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...