Vilhelmová si střihla sexy taneček! S Dykem!

Diváci u obrazovek nevěřili! Herečka Táňa Vilhelmová (38) si coby zpěvačka Ciara Harris (31) předvedla v minulém kole show Tvoje Tvář pořádně žhavý taneček! Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby se vlnila s najatým tanečníkem.

Táňa si ale vyžádala přímo svého partnera, známého zpěváka Vojtěcha Dyka (31), s kterým předvedla žhavé dovádění s prvky gymnastiky. Ten doplnil její vystoupení jako americký zpěvák Justin Timberlake (36) v písni Love sex magic.

„Šlo o jednu z nejnáročnějších proměn vůbec. Udělat ze sexy bělošky sexy černošku trvalo hodně dlouho. Musely jsme jí udělat osm vrstev make-upu!“ popsala maskérka. Co tím Táňa vlastně sleduje? Chtěla snad dát najevo všem Vojtovým fanynkám, že tenhle sexy kocour je stále jen její? Nebo je to obráceně a Vojta si ji snad potřebuje neustále hlídat?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...