Vilma Cibulková: Bere výnosné kšefty

Už se neskrývá

Pochopila, že nemá cenu dělat drahoty a vyhýbat se dobře placené práci.

Zatímco dříve platila VILMA CIBULKOVÁ (54) za herečku, která si pečlivě vybírá jen charakterní role a vyhýbá se komerčním projektům, dnes už je, zdá se, všechno jinak. S přibývajícími léty si herečka zřejmě uvědomuje, že umění je sice krásná věc, ale ve své nejčistší formě bývá zpravidla velmi hladové.

Platí to především o divadle, které Cibulková tolik miluje a kterému dávala dlouhá léta přednost. Teď herečka napevno potvrdila, že už brzy se na ni diváci mohou těšit v populárním seriálu Ohnivý kuře. A prostor tam dostane vskutku velký. Zahraje si rovnou šéfkuchařku Johanu. Na to se prý velmi těší, protože vaření považuje za umění. „Vařím ráda a užívám si to,“ říká Vilma.

Také vás může zajímat ...

Herečka navíc oproti minulosti začala být také přístupnější k médiím, kterým dříve rozhovory téměř neposkytovala. Zřejmě si konečně začíná uvědomovat, že kdo není vidět, nemá dost lukrativních nabídek. A ruku na srdce, pomineme-li tučné honoráře, kdo dnes nehraje v seriálu, jako by nebyl.

A co se její vstřícnosti vůči médiím týče, možná jen kvůli seriálu musí taková být.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...