Vilma Cibulková: Bere výnosné kšefty

Už se neskrývá

Pochopila, že nemá cenu dělat drahoty a vyhýbat se dobře placené práci.

Zatímco dříve platila VILMA CIBULKOVÁ (54) za herečku, která si pečlivě vybírá jen charakterní role a vyhýbá se komerčním projektům, dnes už je, zdá se, všechno jinak. S přibývajícími léty si herečka zřejmě uvědomuje, že umění je sice krásná věc, ale ve své nejčistší formě bývá zpravidla velmi hladové.

Platí to především o divadle, které Cibulková tolik miluje a kterému dávala dlouhá léta přednost. Teď herečka napevno potvrdila, že už brzy se na ni diváci mohou těšit v populárním seriálu Ohnivý kuře. A prostor tam dostane vskutku velký. Zahraje si rovnou šéfkuchařku Johanu. Na to se prý velmi těší, protože vaření považuje za umění. „Vařím ráda a užívám si to,“ říká Vilma.

Herečka navíc oproti minulosti začala být také přístupnější k médiím, kterým dříve rozhovory téměř neposkytovala. Zřejmě si konečně začíná uvědomovat, že kdo není vidět, nemá dost lukrativních nabídek. A ruku na srdce, pomineme-li tučné honoráře, kdo dnes nehraje v seriálu, jako by nebyl.

Také vás může zajímat ...

A co se její vstřícnosti vůči médiím týče, možná jen kvůli seriálu musí taková být.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...