Vilma Cibulková: Kde vezme na živobytí?

Proč skončila z hraním??

Donedávna byla v jednom kole, teď nemá do čeho píchnout

Opořádné peníze přišla herečka VILMA CIBULKOVÁ (54). Když dostala roli v nekonečném seriálu Ohnivý kuře, byla v sedmém nebi, teď spláče nad výdělkem.

Konec v seriálu

Dobře ví, že za seriálové role se platí nemalé peníze. Navíc tak uznávaným herečkám, jakou ona bezpochyby je. Jenže netrvalo dlouho a o svou roli zase rychle přišla!

Odešla i z divadla

Také vás může zajímat ...

„Všem divákům, kteří se rádi dívali, musím říct, že naše linie nepokračují, posteskla si herečka s tím, že odchází i její seriálový bratr Jurášek, kterého ztvárňoval JIŘÍ HÁNA (40). Navíc před pár týdny přestala herečka hrát i v pražském Divadle v Řeznické. Z čeho teď bude žít? Snad má Cibulková našetřeno dostatek prostředků.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...